Twee verdachten zijn dinsdag 29 november aangehouden voor de handel in verdovende middelen. Tijdens een doorzoeking in de woning waar de verdachten verbleven aan de Maisakker, werden onder meer verdovende middelen aangetroffen.

De verdachten zijn dinsdag in hun auto aangehouden. Het gaat om een 39-jarige man uit Den Haag en een 28-jarige vrouw uit Zoetermeer. De politie kwam de twee op het spoor in een onderzoek naar de handel in verdovende middelen in Zoetermeer dankzij meerdere meldingen die via Meld Misdaad Anoniem zijn gedaan.

De man en vrouw worden verdacht van handel in verdovende middelen. Niet alleen in de auto werden verdovende middelen aangetroffen, maar ook in de woning. In deze woning zijn ook contant geld en mogelijk van diefstal afkomstige goederen aangetroffen. Deze goederen zijn in beslag genomen, de politie heeft de zaak in onderzoek.

Ondermijning

De handel in verdovende middelen is een veelvoorkomende vorm van ondermijning. De daders worden regelmatig het criminele pad op getrokken, waar ze vervolgens moeilijk weer vanaf komen. Drugshandel kan leiden tot intimidatie en afpersing. Een ander gevolgd is dat kwetsbare wijken er nog kwetsbaarder door worden, doordat criminelen er de dienst uitmaken.

 

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
112Zoetermeer
info@112Zoetermeer.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024