Zoetermeer – Woensdagmiddag is de afrit van de A12 bij Zoetermeer uren afgesloten geweest vanwege een pechgeval met een vrachtwagen.

Rond de klok van 16:00 uur is er een vrachtwagen stil komen te staan op de afrit van de A12. De afrit werd volledig afgesloten met rode kruizen, een pijlwagen, pionnen en hekken. Ondanks dat besloten in totaal zeven automobilisten om toch de afrit te nemen, dit kwam hen erg duur te staan.

Een weginspecteur van Rijkswaterstaat heeft hierop de automobilisten een stopteken gegeven. De bestuurders kregen twee bekeuringen, voor het negeren van een rood kruis en het rijden over de vluchtstrook. De bestuurders kunnen een fikse boete tegemoet zien van ruim 500 euro. het exacte bedrag wordt bepaald door de Officier van Justitie. Volgens de Weginspecteur komen zij er nog redelijk goed vanaf, de bestuurders hadden in totaal vijf boetes kunnen ontvangen voor de overtredingen.

Rond half acht kon de vrachtwagen uiteindelijk worden weggesleept, hierop kon de afrit weer worden vrijgegeven.

 

IMG_2033

IMG_2037

IMG_2013

IMG_2052

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
112Zoetermeer
info@112Zoetermeer.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024