Een automobilist is aan het einde van de ochtend op z’n dak terechtgekomen na een ongeval op de A12 ter hoogte van Nootdorp.

Op de A12 in de richting van Zoetermeer ging het mis. Enkele personen werden door het ambulancepersoneel nagekeken. Uiteindelijk is er één persoon vervoerd naar het ziekenhuis. Door het ongeluk was de weg langere tijd gedeeltelijk afgesloten voor het verkeer. Het verkeer kon niet vanaf de Fly-over vanuit Rotterdam de A12 op richting Utrecht, al het verkeer moet de afrit bij Nootdorp nemen. Hetzelfde geldt voor het verkeer uit de richting van Amsterdam.

Het voertuig dat op zijn dak terecht kwam heeft flinke schade opgelopen. Een bergingsbedrijf is ter plaatse om het voertuig weer op zijn wielen te zetten en af te voeren.

 

 

20230729120436_IMG_7548

20230729120722_IMG_7567

20230729120959_IMG_7601

20230729120956_IMG_7591

20230729121117_IMG_7613

20230729120951_IMG_7585

20230729115604_IMG_7538

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
112Zoetermeer
info@112Zoetermeer.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024