Zoetermeer – In de nacht van dinsdag op woensdag 25 december zijn op een parkeerplaats aan de Spruitkoolakker in Zoetermeer explosieven ontdekt in een geparkeerde auto. Hulpdiensten, waaronder de politie, brandweer, ambulancedienst en de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD), rukten met spoed uit.

De situatie kwam aan het licht na melding van verdachte omstandigheden bij de auto. Een Team Explosieve Verkenning (TEV) werd als eerste ingezet om de situatie in te schatten. Na een verkennend onderzoek besloot het TEV de EOD op te roepen om het object verder te onderzoeken.

Een medewerker van de EOD onderzocht de explosieven in een bompak. Wat de aard van de explosieven precies was, heeft de politie nog niet bevestigd. Tijdens het onderzoek waren de brandweer en ambulancedienst paraat om in geval van nood in te grijpen.
Minimaal twee personen die zich in de nabijheid van de betrokken auto bevonden, zijn door de politie aangehouden. De omgeving werd ruim afgezet, waardoor de in- en uitgang van de wijk niet toegankelijk was.

Rond 04:00 uur werd de afzetting opgeheven. De explosieven zijn elders in Zoetermeer op een veilige locatie tot ontploffing gebracht.

Medewerkers van Forensische Opsporing hebben nader onderzoek uitgevoerd op de plaats delict. Het voertuig is in beslag genomen en door een politieberger afgevoerd voor verder onderzoek.

De politie zet het onderzoek naar de herkomst en de reden van de explosieven voort.

 

 

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
112Zoetermeer
info@112Zoetermeer.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024