Zoetermeer – In de nacht van zaterdag op zondag heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de Vorstiusrode in Zoetermeer. De bestuurder vluchtte na het ongeval, maar is alsnog aangehouden.

Het incident begon op de Buytenparklaan in Zoetermeer, waar twee vrouwen werden aangereden door de bestuurder. Deze vrouwem kwamen hierbij hard ten val en moesten worden gecontroleerd door het ambulancepersoneel.

De bestuurder ging er vervolgens vandoor, waarna een man en een vriend de achtervolging inzetten. Op de Vorstiusrode verloor de bestuurder de controle over het stuur en botste tegen een boom. Hij probeerde nog te vluchten, maar de achtervolgers hadden inmiddels de politie gebeld en wisten de bestuurder een straat verder aan te houden.

De politie kon de man direct aanhouden. Na een alcoholcontrole bleek dat hij onder invloed was. Hij is aangehouden voor rijden onder invloed en het verlaten van de plaats van het ongeval. Ondanks zichtbare verwondingen bleef de bestuurder ontkennen dat hij had gereden.

Ambulancepersoneel heeft de bestuurder onderzocht. Hij is vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis, waarna de politie hem later officieel zal aanhouden.

Een gedeelte van de Vorstiusrode is door de politie afgezet voor sporenonderzoek. Een berger van de politie is ter plaatse gekomen om het voertuig mee te nemen voor nader onderzoek.

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
112Zoetermeer
info@112Zoetermeer.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024